TOP-CLUB.pl - SERWIS ZAKOŃCZYŁ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ! Aktualnie prezentujemy jedynie newsy muzyczne. Dziękujemy wszystim za spędzony czas!

TopClub.pl » Newsy muzyczne » Polska » Agnieszka Chylińska otrzymała Telekamerę!!!

Tłumaczenie strony: Angielski Niemiecki Francuski Czeski Węgierski Słowacki Rosyjski

Newsy muzyczne
Polska
Świat
Plotki
Menu Główne
Dlaczego TopClub.pl
Imprezy
Eventy
Dyskoteki
Festyny
Koncerty
Festiwale
Lokale
Kluby/Dyskoteki
Restauracje
Bary/Puby
Biografie
Dj
Zespoły
Artyści
Składanki TopClub
  • Składanki TopClub
Nadchodzące Imprezy
Darmowe mp3
  • Darmowe mp3
TC W Sieci
  • TC W Sieci

 

 

 

 

Newsy muzyczne - Agnieszka Chylińska otrzymała Telekamerę!!!


Agnieszka Chylińska otrzymała Telekamerę!!!

Niespodziewanie wokalistka Agnieszka Chylińska, która urodziła się 23 maja 1976 roku w Gdańsku, wczoraj została laureatką 14 edycji plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Otrzymała statuetkę z rąk Maryli Rodowicz i Darka Maciborka z Radia RMF w kategorii "Muzyka" podczas gali, która odbyła się jak co roku w Teatrze Polskim.

 

Agnieszka z chwilą odebrania statuetki była bardzo zaskoczona że to właśnie ona została zwycięzcą w tej kategorii. Oto słowa, które wypowiedziała wokalistka po otrzymaniu nagrody do publiczności zgromadzonej w Teatrze, ale także do widzów zgromadzonych przed telewizorami :

 

"Chciałam podziękować moim kolegom z zespołu, menadżerce Joasi Ziędalskiej i mojej teściowej, która się teraz turla z moim dzieckiem. Przedszkolanki - dziękuję wam!"

 

Agnieszka Chylińska tak jak wszyscy artyści zaśpiewała na scenie Teatru Polskiego, piosenkę. Był to jej pierwszy występ solowy na dużej scenie od ponad dwóch miesięcy, kiedy to oczekiwała porodu. Więc teraz możemy pogratulować Agnieszce za statuetkę oraz za nowo narodzoną córeczkę. 

 

Zobacz utwór, który Agnieszka zaprezentowała na Gali Telekamery Tele Tygodnia 2011 :

 

 Twoim zdaniem

Twoja ocena:

Jak głosowali inni (1 glosów):

5/5 - rewelacja

» najlepsze biografie »


Redaktor: Bayer04LEV
» 8 lutego 2011r.
Czytań 1616  |  Podziel się: Podziel się na FaceBook-u Podziel się na Gadu-Gadu Wykop ten artykuł Pochwal się na Naszej-Klasie Wyślij innym na Gronie

Twoje komentarze
Opinie

Dodaj swoją opinię: Nie jesteś zalogowany/a. Zaloguj się na TopClub lub Zarejestruj aby móc dodawac komentarze.

kwiecień 2016

  • Imprezowa Mapa Polski
16.png 15.png 14.png 13.png 12.png 11.png 10.png 9.png 8.png 7.png 6.png 5.png 4.png 3.png 2.png 1.png

Imprezowa Mapa Polski


  • Najnowsze newsy

  • Ulubione tematy


DjOles.pl - muzyka, mp3, darmowe mp3, teledyski Timeparty.pl Club-Sound.pl Forum Muzyczne Klub Ekwador DJ SpideR Sylwester studencki - Łeba Party Camp Klub Exclusive SendFaile.com International Group Muzzikum.info - forum muzyczne AlejaImprez.pl You Audio - Audio mastering Promaid Music Zilion Club Club Corrado DomarGraf.com Exchange Of Sound Festival

TopClub prezentuje: TopClub.pl - Newsy muzyczne - Polska - Agnieszka Chylińska otrzymała Telekamerę!!! - Newsy muzyczne Newsy muzyczne ze świata Agnieszka Chylińska została laureatką 14 edycji plebiscytu telekamery "Tele Tygodnia"
Słowa kluczowe: Newsy muzyczne, Newsy, muzyczne, świata, Agnieszka Chylińska,Agnieszka,Chylińska,Telekamera,Tele Tydzień,Teatr,Polska